mobile
REKLAMA

Pizza Hut Delivery po raz kolejny częstuje wyśmienitą pizzą za darmo!

22 czerwca restauracja Pizza Hut przygotuje pyszną niespodziankę dla swoich Gości.  Mieszkańcy Gdańska będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji i skosztować ulubionych smaków pizzy, całkiem za darmo.

Informacja prasowa
TAGI
Pizza Hut Delivery po raz kolejny częstuje wyśmienitą pizzą za darmo!

Już w najbliższy piątek od godziny 11.00 sieć restauracji Pizza Hut zaprosi mieszkańców Gdańska na smakowite wydarzenie, które ucieszy wszystkich fanów pizzy. Na Gości lokalu przy ulicy Worcella 44 w Gdańsku będą czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym wyjątkowa promocja - darmowa pizza dla pierwszych 100 osób! Miłośnicy marki Pizza Hut będą mogli wybrać jedną średnią pizzę na cieście Pan lub Tradycyjnym spośród następujących smaków: Margherita, Hawajska, Pepperoni lub  Farmerska. Ponadto, na przybyłych Gości będzie czekać powitalny tort, a najmłodszych ucieszy malowanie twarzy i kolorowe balony. To wszystko przy dźwiękach muzyki DJ-a.


Wydarzenie jest zapowiedzią specjalnej promocji, która będzie dostępna już od 26 czerwca w restauracji Pizza Hut Delivery Worcella. Nowa oferta to aż 50 % zniżki na dowolną pizzę z menu restauracji (z wyłączeniem pizz promocyjnych). Oferta będzie dostępna od poniedziałku do czwartku, dla Gości, którzy złożą zamówienie bezpośrednio w restauracji.  Pizza Hut Delivery to pierwsza restauracja tego konceptu w Gdańsku. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę, z dostawą w maksymalnie 30 minut. Usługa jest odpowiedzią na oczekiwania Gości Pizza Hut, dla których atrybut czasu jest jednym z najistotniejszych czynników przy wyborze posiłku. Goście mogą także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu zaledwie 10 minut.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda