mobile
REKLAMA

Pizza Hut Express otwiera restaurację w Gdańsku

11 czerwca o godzinie 13:00 sieć Pizza Hut zaprosiła mieszkańców Gdańska na otwarcie restauracji Pizza Hut Express. Wydarzeniu towarzyszyły specjalne promocje i atrakcje dla Gości.

Informacja prasowa
TAGI
Pizza Hut Express otwiera restaurację w Gdańsku

Nowa restauracja mieści się w Galerii Handlowej Madison przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku.
W dniu otwarcia, na Gości lokalu czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym wyjątkowa promocja - darmowa pizza  wraz z napojem Lipton Ice Tea Matcha dla pierwszych 500 osób! Miłośnicy marki Pizza Hut  mogli wybrać pizzę na cieście Tradycyjnym spośród następujących smaków: Margherita, Hawajska, Pepperoni lub  Farmerska. Ponadto, na przybyłych Gości będzie czekać powitalny tort oraz kolorowe balony dla najmłodszych.


Restauracja będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 21:00.

Pizza Hut Express to najwyższe standardy marki Pizza Hut, które zostały zaadaptowane do przyjaznych, niewielkich lokali. Koncept odpowiada na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca. Co więcej, Goście mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku. Pizza Hut Express jest idealnym wyborem dla osób, którym zależy na zjedzeniu smacznego posiłku przyrządzonego w krótkim czasie.


W menu restauracji znajdują się pizze w rozmiarze 23 cm średnicy, czyli optymalnym na jednorazowy posiłek. Do wyboru Gości są: Margherita, Pepperoni, Hawajska, Farmerska i Prosciutto e Rucola, podawane na klasycznym cieście do pizzy. Pizza Hut Express oferuje również możliwość skomponowania własnej pizzy, z trzech spośród wszystkich dostępnych składników.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda