mobile
REKLAMA

Pizza Hut otwiera w Gdańsku pierwszą restaurację w nowym formacie

Już w środę, 16 maja, nowa odsłona restauracji Pizza Hut z obsługą kelnerską zadebiutuje
w gdańskiej Galerii Handlowej Forum Gdańsk. Wielkie otwarcie zaplanowano na godzinę 9:00, jednak przez cały dzień na Gości lokalu będzie czekać wiele atrakcji. Marka przygotowała także specjalną promocję – darmową pizzę dla pierwszych 100 Gości.

Informacja prasowa
TAGI
Pizza Hut otwiera w Gdańsku pierwszą restaurację w nowym formacie

Restauracja Pizza Hut zlokalizowana jest na poziomie +2 w Galerii Handlowej Forum Gdańsk przy ulicy Targ Sienny 7. Nowy koncept oferuje pełną obsługą kelnerską, rozszerzone menu oraz funkcjonalny wystrój. Centralne miejsce lokalu zajmuje otwarta kuchnia, która pozwala na śledzenie procesu powstawania posiłku. Wizytówką restauracji jest kamienny piec,
w którym wypiekane są pizze przygotowywane przez profesjonalnego pizzamastera. Pizza Hut w Forum Gdańsk oferuje również rozszerzone menu baru sałatkowego, podane w wyjątkowej, eleganckiej formie. Wystrój jest przystosowany do różnych potrzeb Gości, a lokal podzielono na strefy funkcjonalne: miejsce dla rodzin z dziećmi na charakterystycznych lożach Pizzy Hut, kameralne stoliki dla par i wygodne fotele dla klientów biznesowych. W sumie na Gości gdańskiej restauracji czeka ponad 200 miejsc – 130 na sali oraz 80 na tarasie.

W dniu otwarcia dla pierwszych 100 osób przewidziana jest darmowa pizza na cienkim cieście wypiekana w kamiennym piecu, a przez cały dzień sieć zapewni Gościom mnóstwo atrakcji: konkursy, pokazy kulinarne oraz słodki poczęstunek. Najmłodszych fanów Pizza Hut
z pewnością ucieszą balony oraz kolorowanki. Marka zapowiada również akcję promocyjną, trwającą do 30 maja - podczas weekendowych wizyt w Forum Gdańsk będzie można otrzymać kupon na dwie średnie pizze w cenie jednej (ważny do końca lipca).

W nowych restauracjach Pizza Hut Goście mogą spróbować Stone Baked Pizza, czyli pizzy wypiekanej w kamiennym piecu, serwowanej na cienkim, chrupiącym, ręcznie wyciąganym cieście. Do tego w menu znajdują się pyszne sałatki, makarony i desery oraz dania dla dzieci.  Oprócz tego lokal oferuje zamówienia na wynos z odbiorem osobistym w lokalu, które można złożyć na stronie www.pizzahut.pl lub telefonicznie.

Restauracja Pizza Hut w Forum Gdańsk będzie czynna codziennie w godzinach 9:00 – 23:00.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda