mobile
REKLAMA

Świętuj Dzień Ojca po królewsku!

Zestaw KING DAD Meal tylko 23 czerwca w Burger King! Już w najbliższą sobotę, czyli 23 czerwca będziemy obchodzić Dzień Ojca! Z tej okazji Burger King przygotował specjalne, limitowane zestawy KING DAD Meal, w których znajdzie się coś pysznego i dla taty i dla dziecka. W sumie, w całej Polsce, będzie dostępnych około 3 tys. zestawów. Jest to oferta, która obowiązuje tylko w ten jeden, wyjątkowy dzień.

Informacja prasowa
TAGI
Świętuj Dzień Ojca po królewsku!

Kilka dni temu – niedziela 17 czerwca – wszyscy spanikowali myśląc, że jest Dzień Ojca. Na szczęście to była tylko internetowa pomyłka, która wprowadziła całą Polskę w osłupienie. Na szczęście Burger King dokładnie wie kiedy jest ten wyjątkowy dzień i już 23 czerwca zaprasza wszystkich ojców do siebie, aby świętowali go po królewsku!


Burger King przygotował specjalną promocję dla wszystkich ojców, którzy razem z dzieckiem odwiedzą tego dnia dowolny lokal sieci. 23 czerwca br. na klientów czekać będą specjalne, limitowane zestawy KING DAD Meal, w skład których wejdą klasyki Burger Kinga, czyli dwa razy Whooper! Aby przyjemności było jeszcze więcej, do każdego zestawu zostaną dołączone podwójne frytki oraz napoje z dolewką. Czego chcieć więcej?


Zestawy w cenie 29.95 PLN będą dostępne we wszystkich sześćdziesięciu restauracjach Burger King w całej Polsce wyłącznie 23 czerwca.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda