mobile
REKLAMA

„Zakupy z Powerem” w E.Leclerc

Dwie oferty tematyczne w pierwszej połowie października przygotował dla klientów E.Leclerc. W katalogach pod hasłem „Zakupy z Powerem” znajdą się propozycje dla miłośników czworonogów oraz entuzjastów kuchni francuskiej.

Informacja prasowa
TAGI
„Zakupy z Powerem” w E.Leclerc

Pierwszy katalog, który obowiązuje od 2 października, poświęcono w części ofercie nawiązującej do Światowego Dnia Zwierząt. Z okazji święta obchodzonego 4 października zaprezentowano w nim akcesoria dla psów i kotów. Są to m.in. obroże, smycze, transportery czy zabawki. W specjalnej ofercie znalazł się także wybór karmy dla czworonogów oraz gryzoni czy ptaków.

Już od 9 października w sklepach E.Leclerc promocjami zostaną objęte produkty kuchni francuskiej. Wśród nich znajdą się sery – pleśniowa roladka kozia, coulommiers czy popularne camembert i brie. W ofercie pojawią się także francuskie pasztety i wędliny oraz napoje – soki
i lemoniady. Nie zabraknie również słodyczy, czyli ciastek, deserów oraz konfitur znad Sekwany.

Oba katalogi „Zakupy z Powerem” będą obowiązywały do 13 października. Obok oferty tematycznej, promocje obejmą produkty spożywcze, chemię gospodarczą, odzież czy sprzęt domowy. Oferta dotyczy wybranych sklepów E.Leclerc.

Jesienne „Zakupy z Powerem” to czwarta odsłona międzynarodowej akcji promocyjnej „Super Power”, organizowanej przez E.Leclerc cyklicznie od 2017 roku. W ramach kampanii prezentowane są katalogi w identyfikacji graficznej spójnej dla wszystkich krajów, w których funkcjonuje marka.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda