mobile
REKLAMA

15 urodziny Galerii Madison

Tak, to już 15 lat jest z Wami. W listopadzie Galeria Madison obchodzi swoje 15 już urodziny. W ścisłym centrum, przy Starym Mieście, na trasie, po drodze, w śródmieściu – gdański Madison na stałe wpisał się w krajobraz tej części miasta.

informacja prasowa
TAGI
15 urodziny Galerii Madison

15 lat zobowiązuje dlatego to właśnie z myślą o Klientach z okazji urodzin Galeria Madison przygotowała wiele urodzinowych prezentów, konkursów i niespodzianek tak aby umilić ten listopadowy czas.  

Zgodnie z urodzinową tradycją także w tym roku Galeria przygotowała aż 1000 biletów do kina a także zabawę konkursową. Aby odebrać prezent gwarantowany – podwójne zaproszenie do kina – wystarczy zrobić w listopadzie zakupy na łączną sumę 400 zł (paragony w różnych punktów handlowych i usługowych sumują się) i zgłosić się po odbiór biletów na specjalne stoisko urodzinowe w dniach: 10, 17, 24 listopada i 1 grudnia 2018 w godz. 12.00 – 16.00.

Dodatkowo dla wszystkich lubiących zabawy jest konkurs „Ile warte są Twoje nagrody”. Zadaniem uczestników urodzinowej zabawy jest określenie łącznej wartości (sumy cen) wszystkich produktów umieszczonych w specjalnej prezentowej konstrukcji zlokalizowanej na parterze w Galerii. Osoba, która poda wartość najbardziej zbliżoną do wartości rynkowej zgarnie całą pulę nagród tj. całą zawartość prezentu. Do ekspozycji w kształcie prezentu można zajrzeć przez specjalne otwory umożliwiające ocenę zawartości. Wszystkie produkty umieszczone w Prezencie pochodzą ze sklepów Galerii, zatem realna ocena ich wartości wymaga jedynie spostrzegawczości i skrupulatności. Zabawa trwa do 29 listopada. Karty konkursowe można odbierać w Punkcie Informacji Obiektowej zlokalizowanej na parterze.

Natomiast w ramach prowadzonego na facebookowym profilu Galerii konkursu pod hasłem „new home & new you” na zwycięzcę czekać będzie projekt aranżacji mieszkania wraz z wyposażeniem jednego pomieszczenia o łącznej wartości  10 000 zł. Partnerem konkursu jest marka home & you.

W piątek 23 listopada łowców promocji zapraszamy na Black Friday, w ramach którego w salonach Madison klienci znajdą wiele okazji cenowych i ciekawych promocji. W wybranych sklepach promocje potrwają cały weekend aż do 25 listopada. Wszystkie oferty specjalne będą publikowane na stronie www a przy sklepach będą specjalne naklejki podłogowe z informacją o przygotowanych promocjach.

Na zakończenie 15. urodzin  w dniu 1 grudnia na klientów Galerii czekać będzie tort urodzinowy przygotowany przez Piekarnie Pellowski oraz finał konkursowej zabawy „Ile warte są Twoje nagrody”.
Regulaminy wszystkich akcji dostępne na stronie www.madison.gda.pl

Świętuj z nami.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda