mobile
REKLAMA

22 latek pomylił policjantów z osobami zainteresowanymi kupnem narkotyków

Policjanci prowadząc swoje działania są gotowi na różnorodny przebieg wydarzeń i sytuacje zaskakujące. Mając na co dzień do czynienia ze sprawcami przestępstw lub wykroczeń są wyczuleni i skoncentrowani na swoim celu

Informacja prasowa
22 latek pomylił policjantów  z osobami zainteresowanymi kupnem narkotyków

Sytuacja, która miała miejsce na ulicach Gdyni była jedną z tych, która w funkcjonariuszach wywołuje zdumienie, ponieważ 22 latek pomylił ich z osobami zainteresowanymi kupnem narkotyków. Trafił na 3 miesiące do aresztu, grozi mu teraz nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku prowadzili w ubiegły weekend działania na terenie Gdyni. Ich zadanie koncentrowało się na potwierdzeniu informacji, że 22 letni gdynianin związany ze środowiskiem pseudokibiców, zajmuje się handlem narkotykami. Nie było to dla nich trudne, ponieważ mężczyzna, którego obserwowali sam zaoferował im swój „produkt” - woreczek z zawartością suszu roślinnego, myląc ich ze swoimi klientami.

22 latek w momencie poinformowania go, że ma do czynienia z policjantami był zaskoczony i od razu przekazał im posiadane substancje. Funkcjonariusze pojechali z mężczyzną do jego mieszkania, w którym również zabezpieczyli worek z zawartością blisko 220 gramów marihuany, wagę elektroniczną oraz woreczki strunowe, ponadto gotówkę w kwocie blisko 2,3 tys. zł.

Na podstawie zebranych przez policjantów dowodów sąd, na wniosek prokuratura, aresztował podejrzanego 22 latka na okres 3 miesięcy. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda