mobile
REKLAMA

Czerwcowe koncerty w Ergo Arenie

Dziewiąty występ maestro André Rieu i jego prywatnej orkiestry, mega produkcje Disney – Księżniczki i wielkie, rockowe show Scorpionsów - czerwiec 2023 w ERGO ARENIE upłynie przy dźwiękach walczyków, bajkowych soundtracków i rockowych hitów skomponowanych przez prawdziwe legendy! Bilety na nadchodzące koncerty w hali na granicy Gdańska i Sopotu są jeszcze dostępne, ale warto się pospieszyć

Informacja prasowa
TAGI
Czerwcowe koncerty w Ergo Arenie

Genialny Holender z rewelacyją orkiestrą czyli Maestro Andre Rieu

Romantyczne i radosne występy mistrza skrzypiec André Rieu to mieszanka lekkiej klasyki, walców, muzyki filmowej i operowej oraz piosenek popowych w wykonaniu jego prywatnej i największej orkiestry na świecie – Johann Strauss Orchestra. - Kluczem są emocje! - mówi sam maestro - Wszyscy są mile widziani na moich koncertach. Otwieramy nasze serca dla publiczności, a publiczność otwiera swoje serca dla nas. Każdej nocy moja orkiestra i ja widzimy ludzi tańczących i śpiewających w przejściach między trybunami, entuzjastycznych i beztroskich. Wspólnie spędzamy wieczory, których nie zapominamy! – opowiada. Pomorscy odbiorcy świetnie czują klimat tych spotkań, dlatego 7 czerwca Holender przyjedzie do ERGO ARENY już po raz 9! Każdy koncert jest inny, przy każdym spodziewać się można nowych, muzycznych niespodzianek. W środę poprzedzającą święto Bożego Ciała – niezależnie od wieku i liczby wysłuchanych występów maestro na koncie – warto być w ERGO ARENIE i cieszyć się doskonałą muzyką André Rieu i Orkiestry Johanna Straussa!

Kto nie kocha Disneya?

Księżniczki Disneya to postaci z filmów animowanych, które od lat wywołują ogromne emocje. Słynne bajki uzupełniają przepiękne piosenki, które, w niedzielę 18 czerwca, usłyszeć będzie można podczas dwóch kolorowych koncertów w ERGO ARENIE. Utalentowana obsada przypomni o bohaterstwie Pocahontas i Mulan, rozterkach Ariel z „Małej syrenki” i relacji Elsy i Anny z „Krainy lodu”. Ponadto w ERGO ARENIE wybrzmią utwory z „Vaiany: Skarbu oceanu”, „Zaplątanych”, „Aladyna” czy „Króla Lwa”. O oprawę muzyczną zadbają m.in. znane z dubbingów Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, czy Zofia Nowakowska, a w rolę Magicznego Dyrektora Muzycznego wcieli się Marcin „Sosna” Sosiński, który w 2022 r. otrzymał nagrodę dla Najlepszego Pierwszoplanowego Aktora Musicalowego w Polsce w ogólnopolskim plebiscycie Musicalowe Nagrody Widzów. Wydarzenie w ERGO ARENIE uzupełni specjalnie zorganizowana strefa LEGO pełna animacji dla dzieci, zabaw oraz gier z nagrodami.

Klasyka rocka

22 czerwca na gdańsko-sopockiej scenie pojawią się Scorpionsi. Obchodzący niedawno 57. rocznicę powstania zespół zaczął karierę zanim człowiek postawił nogę na Księżycu! Do tego Klaus Meine i jego spółka grają i śpiewają z tak wielką energią, jakby dopiero stali u progu sukcesu: – Ostatni koncert w Krakowie był nie tylko wyprzedany, ale okazał się fantastycznym widowiskiem, notujemy ogromne zainteresowanie przyjazdem legend rocka do Łodzi, co skłoniło nas do podjęcia jedynej słusznej decyzji: organizujemy występ na Pomorzu. Poland loves Scorpions! – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Scorpions w ERGO ARENIE. Autorzy hitów i ballad rockowych takich jak „Wind of Change”, „Still loving you”, czy „Send Me an Angel” zaśpiewają i zagrają w ERGO ARENIE już po raz trzeci – ich koncert to wyśmienity pomysł na wieczór dla oddanych fanów i kolejnego pokolenia, które dopiero odkrywa muzyczne znaczenie rockowych gigantów z Hanoweru.

Więcej informacji, godziny rozpoczęcia poszczególnych koncertów i przekierowanie do biletów znaleźć można na oficjalnej stronie hali: ergoarena.pl

fot.fotobank.pl/Ergo Arena

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda