mobile

Future Processing stawia na Gdynię

Jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych w Polsce otworzy swoje biuro w Gdyni. Future Processing od ponad 20 lat rozwiązuje problemy biznesowe dzięki nowoczesnej technologii. Z jej usług korzystają firmy z wielu europejskich krajów, a także ze Stanów Zjednoczonych. Tworzy oprogramowanie i oferuje cyfrowe rozwiązania wysokiej jakości. Gdyńska filia firmy ma zacząć działać wiosną. W naszym mieście powstanie centrum usług. Według założeń do końca 2022 roku ma tam pracować 40 osób.

Informacja prasowa
Future Processing stawia na Gdynię

Firma Future Processing powstała w 2000 roku w Gliwicach i tam też mieści się jej główna siedziba. Obecnie zatrudnia blisko 1000 specjalistów. Ma też swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii oraz na Ukrainie. Teraz przyszedł czas na Trójmiasto, a konkretnie na Gdynię.

Wiosną Future Processing otworzy swoje biuro w budynku Łużycka Plus przy ul. Łużyckiej 3C. Powstanie tam centrum usług. Biuro będzie duże, wygodne i w pełni wyposażone. Ma również spełniać najnowsze standardy pracy hybrydowej. Dlaczego akurat Gdynia?

– Uznaliśmy, że biuro w Gdyni daje największe możliwości. Oddział trójmiejski będzie miał charakter delivery centre. Oznacza to, że nie będzie zajmował się ani marketingiem, ani sprzedażą – mówi Tomasz Ciapała, chief people officer w firmie Future Processing.


Dla naszego miasta oznacza to rozwój. To również kolejny dowód na to, że przedsiębiorcy widzą potencjał w naszym mieście i chętnie rozwijają tu swoje biznesy.

– Gdynia od lat przyciąga innowacyjne i nowoczesne firmy. Cieszy nas fakt, że cenione, polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa chętnie lokują swoje działalności właśnie w naszym mieście. To dla nas dowód na to, że Gdynia jest przyjazna przedsiębiorcom i oferuje komfortowe warunki do prowadzenia biznesu oraz rozwijania zaawansowanych technologii – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.

Fot. mat. pras. Future Processing

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda