mobile
REKLAMA

Galeria Madison wspiera zwierzaki z Promyka

Kochamy zwierzaki….słodkie psiaki, kociaki, chomiki, rybki, ptaszki….. Tulimy, karmimy, dbamy, zabawiamy.

informacja prasowa
TAGI
Galeria Madison wspiera zwierzaki z Promyka

Opieka nad zwierzakiem to wyzwanie, ale i przyjemność z oddania i bezinteresownej miłości. Tak, zwierzaki potrafią dać wiele radości i choć czasem podgryzą ulubione kapcie albo podrapią nową kanapę, są wspaniałymi towarzyszami życia. Niektóre z nich nie mają jednak łatwego losu – często porzucone, niechciane, oddawane trafiają do schronisk, gdzie wypatrują nowych opiekunów. A ponieważ zima już za pasem Galeria Madison wspólnie z ZOO Delikatesy postanowiła wesprzeć zwierzaki ze schroniska Promyk i zapewnić im spokojną i ciepłą zimę. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji Wesprzyj zwierzaki z Promyka. W ramach akcji zbierane są:


- Żywność
- Koce, poduszki
- Legowiska, ręczniki
- Zabawki, smycze, miski
- Produkty z przeznaczeniem na akcję można zostawić w specjalnie przygotowanym koszu, zlokalizowanym przy ZOO Delikatesach na +2 poziomie Galerii Madison.


Zbiórka jest prowadzona do 25.11.2018. Wszystkie zebrane podczas akcji produkty zostaną przekazane na rzecz schroniska Promyk pod koniec listopada. Liczymy, że zebrane w ten sposób zapasy pozwolą na zabezpieczenie potrzeb schroniska na zbliżającą się zimę.


Galeria Madison także dokłada cegiełkę do zbiórki, przekazując na ten cel 250 kg specjalistycznej karmy dla psów i kotów .
Otwórzmy się na pomoc i wesprzyjmy zwierzaki. Razem możemy dużo więcej …..

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda