mobile

Galeria Przymorze zaprasza do udziału w loterii E.Leclerc

Ruszyła loteria promocyjna „Sztorm Cenowy”! W dniach 30 października – 18 listopada zrób zakupy w Galerii Przymorze za minimum 50 złotych i powalcz m.in. o nagrody rzeczowe oraz nagrodę główną – voucher na wycieczkę z TUI o wartości 30 000 złotych! Organizatorem loterii jest hipermarket E.Leclerc.

Informacja prasowa
Galeria Przymorze zaprasza do udziału w loterii E.Leclerc

Jak co roku, hipermarket E.Leclerc w Galerii Przymorze organizuje akcję z nagrodami dla mieszkańców Przymorza i nie tylko. Tym razem nadciągnął „Sztorm Cenowy”! Najnowsza loteria to ukłon w stronę klientów, którzy regularnie odwiedzają w celach zakupowych hipermarket i galerię.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w dniach 30 października – 18 listopada (z wyłączeniem dni niehandlowych) zrobić zakupy za minimum 50 złotych w hipermarkecie (jednorazowe zakupy za min. 50 zł) lub w jednym ze sklepów z terenu Galerii Przymorze (można łączyć kilka dowodów zakupu z jednego dnia). Za każde wydane 50 złotych, uczestnik otrzyma jeden kupon loteryjny zawierający unikalny kod kreskowy, który pozwala na wzięcie udziału w losowaniu nagrody rzeczowej lub doładowania karty Bonus E.Leclerc. Nagrody natychmiastowe można odebrać w Punkcie Obsługi Loterii, zlokalizowanym przez Zielonej Ścianie. Każdy kupon upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej.

Kupony za zakupy dokonane w hipermarkecie E.Leclerc będą wydawane bezpośrednio w kasach sklepu. Z kolei za zakupy dokonane na terenie galerii handlowej kupony będą wydawane w Punkcie Obsługi Loterii, znajdującym się obok terminala. W ramach jednej transakcji uczestnik loterii może otrzymać maksymalnie 10 kuponów za dokonane zakupy.

W loterii przewidziano wiele atrakcyjnych nagród o łącznej wartości blisko 215 000 złotych! Uczestnicy zabawy mogą wygrać:

  • Nagrody natychmiastowe – wśród nagród dziennych są doładowania karty Bonus E.Leclerc uprawniające do dokonania zakupów w hipermarkecie E.Leclerc (doładowania o wartościach 10 zł, 20 zł, 50 zł i 100 zł), a także co tydzień inne nagrody rzeczowe: patelnia, słuchawki, gra Monopoly (tydzień 1 loterii), kołdra, zestaw talerzy, gofrownica (tydzień 2 loterii) oraz suszarka, Soda Stream, czajnik elektryczny (tydzień 3 loterii).
  • Nagroda Główna – bon wycieczkowy TUI o wartości 30 000 złotych. Aby powalczyć o nagrodę główną, należy zgłosić swój udział na dedykowanej stronie www.sztorm-loteria.pl, podając dane osobowe oraz kod kreskowy z kuponu. Każde poprawnie dokonane zgłoszenie to 1 los biorący udział w losowaniu finałowym. Losowanie nagrody głównej odbędzie się do 20 listopada 2023 r., a zwycięzca loterii zostanie poinformowany telefonicznie.

„Loteria ‘Sztorm Cenowy’ to odpowiedź na lojalność i zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci. To także okazja, aby podziękować im za stałe wsparcie i zachęcić do wspólnego świętowania. Nie przegapcie tej fantastycznej okazji, aby powalczyć o niesamowite nagrody! Zapraszamy do wspólnej zabawy!” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Regulamin loterii jest dostępny w siedzibie Organizatora, a także w Punkcie Obsługi Klienta hipermarketu E.Leclerc.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda