mobile

Gra miejska Książka Go! 4-5 lipca 2020

W najbliższy weekend miłośników literatury i rywalizacji biblioteka zaprasza do udziału w grze miejskiej Książka GO! Będzie to VII, specjalna edycja zabawy z okazji 75-lecia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku.

inf. prasowa
Gra miejska Książka Go! 4-5 lipca 2020

W przestrzeni miasta zostanie ukrytych aż 75 tytułów! Wśród nich dużo komiksów oraz książek dla dzieci, ale nie zabraknie także ciekawych powieści dla dorosłych. W tym roku placówka planuje powrót do korzeni i będzie ukrywać książki w całym Gdańsku – żeby było trudniej i żeby uczestnicy mieli więcej zabawy przy wyszukiwaniu kryjówek.

Książka GO! to świetna okazja dla fanów gier terenowych oraz pomysł na spędzenie weekendowego popołudnia na świeżym powietrzu w gronie rodzinny lub znajomych. Nagrodami dla szczęśliwych znalazców są książki – nowości wydawnicze, takie jak np. „Wyrwa” Wojciecha Chmielarza, „Chirurg” Michała Larka, „Po cudze pieniądze” Hanny Cygler, „Jadłonomia po polsku” Marty Dymek, popularne komiksy dla dzieci i młodzieży z serii Marvela i Kaczora Donalda oraz powieści graficzne.

Zagadki będą publikowane punktualnie o 12:00 w sobotę i niedzielę podczas pierwszego weekendu lipca (4-5.07.2020r.) – na bibliotecznym profilu na Facebboku @BibliotekaPublicznaGdansk oraz na Instagramie @biblioteka_gdansk.

W grze może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do internetu.

 

Szczegóły zabawy: http://wbpg.org.pl/aktualnosc/wyj%C4%85tkowa-ksi%C4%85%C5%BCka-go

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/3936384009766469/

 

 

 

Źródło: UM Gdańsk

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda