mobile

Jak dobrze wskazać drogę do celu? Propozycje oznakowań w Goyki 3 Art Inkubatorze

Dobrze funkcjonująca instytucja to instytucja dostępna, to instytucja, w której pomieszczenia są czytelnie oznakowane, a gość nie czuje się zagubiony. Przedstawiamy cztery propozycje oznakowań Goyki 3 Art Inkubatora w Sopocie, stworzone przez studentki i studentów ASP Gdańsk. Do 3 marca można głosować na propozycję, która najbardziej odpowiada potrzebom przyszłych odwiedzających Art Inkubator.

inf. prasowa
Jak dobrze wskazać drogę do celu? Propozycje oznakowań w Goyki 3 Art Inkubatorze

Projekt wayfindingu (systemu orientacji przestrzennej, który pomaga ludziom określić swoje położenie i wskazać drogę do celu) Goyki 3 Art Inkubatora w Sopocie był dużym wyzwaniem dla studentów z Pracowni Projektowania dla Kultury gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ich zadaniem było stworzenie młodej duchem, nowoczesnej identyfikacji wnętrza zabytkowego budynku. Powstałe prace są dojrzałymi koncepcjami, które zaskakują różnorodnymi pomysłami. Projekty zostały poprzedzone dogłębną analizą miejsca, potrzeb klienta oraz świadomym doborem materiałów.

Na jednych z zajęć kwestię ekologicznych rozwiązań przybliżyła studentom projektantka, Dorota Terlecka (Biuro Kreacja). Nad całością prac czuwała prowadząca Pracownię dr Anita Wasik, wraz z asystentką, Joanną Czaplewską.

Zachęcamy do zapoznania się z projektami dostępnymi poniżej i głosowania. Czy wśród nich znajduje się taki, który odpowiada Państwa potrzebom? Zebranymi w ankiecie głosami pracownicy Art Inkubatora chcą kierować się w kolejnych etapach pracy nad wayfindingiem. Głosować można do 3 marca

Głosowanie na projekty oznakowań w w Goyki 3 Art Inkubatorze w Sopocie

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: UM Sopot

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda