mobile
REKLAMA

Jakie audiobooki religijne polecamy?

O ile na przestrzeni wieków papierowe książki, zwłaszcza religijne, jak i inne lektury w tej formie cieszyły się ogromnym powodzeniem, obecnie coraz więcej zwolenników zyskują sobie książki w formie audio. Treść religijnych książek nagranych na płytach CD przeznaczona jest nie tylko dla najmłodszych, którzy nie potrafią jeszcze czytać.

Artykuł sponsorowany
Jakie audiobooki religijne polecamy?

·       Kup dziecku katolickiego audiobooka

 

Być może Twoje dziecko posiada już różnego rodzaju nagrania z bajkami itp. Tymczasem w takiej formie możesz zaoferować mu również treści przybliżające go do rozumienia i uświadomienia sobie wartości religijnych, na podstawie historyjek w nich przedstawionych. Te ostatnie naturalnie pisane były, a następnie nagrywane, na podstawie historii biblijnych, tradycji katolickiej itp. Jeżeli zatem Twoje dziecko lubi audiobooki, to być może właśnie nadszedł czas na audiobooki religijne. W ten sposób możesz zapoznać malucha m.in. z: 

  • Nowym Testamentem w wersji dla dzieci 
  • z biblijnymi przypowieściami 
  • z historią Mojżesza
  • książkami dla dzieci ks. Jana Twardowskiego
  • i innymi. 

Książeczki te w przystępny sposób pozwolą dzieciom wkroczyć w świat wiary i cudów, jakie roztacza przed nimi Biblia jako taka oraz możliwość uczestniczenia we Wspólnocie Kościoła. Oprócz książeczek dla dzieci w formie audiobooków w sklepie internetowym liturgiczny.pl zakupisz także np. płyty CD z piosenkami katolickiego dziecięcego zespołu „Promyczki Dobra” i inne. 

 

·       Sklep liturgiczny.pl – audiobooki i dewocjonalia

 

Audiobooki dla dzieci to jedynie część spośród oferty wydawnictw w tej formie. W witrynie liturgiczny.pl zakupić można także audiobooki dla dorosłych i młodzieży. Książka w formie audiobooka to przyjazny towarzysz codziennych, monotonnych, rutynowych zajęć. Jeżeli natomiast wolisz muzykę, to również płyty z taką zawartością możesz kupić online. Nawet w sklepie z dewocjonaliami nie musi to być od razu wysoce podniosła muzyka sakralna/organowa, ale także płyty z utworami współczesnych wykonawców piosenek religijnych. Szeroki wybór dewocjonaliów na liturgiczny.pl pozwala znaleźć ofertę dewocjonaliów oraz religijnych wydawnictw: 

  • książkowych
  • muzycznych
  • multimedialnych

dla całej rodziny i dla przedstawicieli poszczególnych pokoleń. Kupisz tutaj zatem zarówno audiobooki czy puzzle dla dzieci, jak i różańce w różnych formach, szatki do Chrztu i wiele innych. 

Liturgiczny.pl, czyli internetowy sklep-hurtownia, oferuje tradycyjne przedmioty związane z kultem religijnym, jak i te nowoczesne, czy nawet nieco wyszukane. Ponadto w tej witrynie zaopatrywać mogą się także księża oraz wszyscy, którzy robią zakupy na wyposażenie kościoła, plebanii, parafii, klasztoru itp. Liturgiczny.pl dostarczy Ci zamówione przedmioty fizyczne pod drzwi tak, abyś mógł zająć się już głównie duchową stroną swojego uczestnictwa w Kościele. Audiobooki religijne także wybitnie Ci w tym pomogą. Najlepsze, nowoczesne i tradycyjne dewocjonalia oraz szeroki wybór akcesoriów do sprawowania liturgii w XXI wieku

fot.pixabay.com

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda