mobile
REKLAMA

Klif Friday Fashion Night

Święta i karnawał - będą motywem przewodnim Klif Fashion Friday Night, który odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie w Galerii Klif. Ponad 400 gości obejrzy pokazy najnowszych stylizacji damskich i męskich marek odzieżowych. Gościem specjalnym KFFS będzie Aneta Kręglicka, a imprezę poprowadzi znana dziennikarka Beata Tadla.

informacja prasowa
TAGI
Klif Friday Fashion Night

Jak wyglądać modnie, glamour i lśnić pełnym blaskiem - tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się podczas KFFN. Już za niecałe dwa tygodnie, 16 listopada o godzinie 21.00 Galeria Klif zamieni się w prawdziwy wybieg modowy na którym zaprezentują się marki segmentu premium, obecne na co dzień w Galerii Klif w Gdyni. Zobaczymy więc pokazy firm: Patrizia Pepe, Pinko, Emanuel Berg, Patrizia Aryton, Pierre Cardin, Lidia Kalita, Sportofino. W programie także ViP Shopping, tego wieczoru będzie można skorzystać ze specjalnych ofert. Nie zabraknie fryzjerskich inspiracji i makijaży na sezon jesień - zima 2018/2019. Najmodniejsze propozycję fryzur zaprezentuje salon fryzjerski "Dorota",  prowadzony przez Dorotę Piłat-Jakimczyk, mistrzynię świata stylingu&cut Las Vegas, natomiast najnowsze trendy w makijażu pokażą wizażystki z Salonu Douglas w Galerii Klif Gdynia. O efektowny wizaż modelek zadbają z kolei makeup artystki z Pomorskiego Studium Sztuk Wizualnych. Na scenie pojawi się także Agnieszka Smektała, ekspertka budowania marki, założycielka firmy inzpirea.com, a wcześniej przez wiele lat członek zespołu LVMH - Moet Hennessy Louis Vuitton, która opowie o luksusowych markach modowych okiem eksperta.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Aneta Kręglicka, bizneswoman, ambasadorka wielu prestiżowych marek, projektantka i była Miss Świata. Wydarzenie poprowadzi znana dziennikarka radiowa i telewizyjna Beata Tadla.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda