mobile
REKLAMA

Letnie Koncerty na Trawie

Letnie Koncerty na Trawie to wyjątkowy cykl, który rozpocznie się 7 lipca i potrwa do 25 sierpnia. Nowa inicjatywa ma na celu promowanie lokalnych artystów, których występy będzie można podziwiać na świeżym powietrzu, w Sopocie, w każdą niedzielę wakacji.

Informacja prasowa
Letnie Koncerty na Trawie

Letnie Koncerty na Trawie grane będą w Parku Północnym (obok placu zabaw) i będą okazją do posłuchania na żywo lokalnych artystów, w tym muzyków z Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot, którzy wystąpią dwukrotnie. Cykl koncertów rozpocznie się w niedzielę, 7 lipca występem Namena Lala. Tydzień później zagra Roman Wróblewski (14.07), następnie artyści z Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot (#PFKna DWA) (21.07) i w ostatnią niedzielę lipca Irek Wojtczak. W pierwszą niedzielę sierpnia (4.08), posłuchamy Weroniki Kulpy, następnie Kasi Makowieckiej (11.08) i Piotra Kosewskiego (18.08). Cykl Letnich Koncertów na Trawie zamkną swoim występem filharmonicy #PFKna DWA, którzy zagrają koncert 25 sierpnia.

Na Letnie Koncerty na Trawie zapraszamy w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 13.00 do Parku Północnego (obok placu zabaw).

Organizatorem koncertów jest Muzeum Sopotu i Miasto Sopot, a sponsorem strategicznym Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda