mobile

Marzec Sopocianek 2024

Nadchodzi druga edycja Marca Sopocianek. W związku z tym przyszły miesiąc będzie obfitować w liczne wydarzenia, spotkania i atrakcje dla kobiet

Patrycja Biernat
Marzec Sopocianek 2024

W programie wydarzeń na Marzec Sopocianek 2024 można wyróżnić różnorodne aktywności obejmujące warsztaty, spotkania autorskie, koncerty, pokazy filmowe, wystawy i wiele innych atrakcji. Te wydarzenia są dostępne dla wszystkich, a niektóre wymagają wcześniejszej rejestracji lub posiadania Karty Sopockiej. Panowie również są zaproszeni do udziału.

Miesiąc rozpocznie Sopockie Spotkanie Kobiet, gdzie 1 marca odbędzie się dyskusja z Anną Pamułą, znaną dziennikarką i autorką, skupiającą się na prawach kobiet i migracji. 2 i 3 marca, podczas Festiwalu zdrowia "Babki w Kurorcie", będą miały miejsce wykłady, debaty, warsztaty i koncerty.

Następnie cykl warsztatów "Jestem silna, bo..." poprowadzą Marta Frej i Danuta Sowińska. Poświęcone będą tematyce przemocy, dyskryminacji i dbałości o zdrowie psychiczne. Potańcówki, wernisaże, spotkania autorskie oraz koncerty stanowią również istotną część programu.

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, takich jak Księżniczkowy Dzień Kobiet w Minitece czy zajęcia jogi dla różnych grup wiekowych. Dodatkowo, zaplanowano różne wydarzenia kulturalne, takie jak spotkania w Galerii Sztuki, pokazy filmowe oraz targi pracy, w których szczególnie skupiono się na ofertach dla kobiet.

Więcej informacji na stronie www.sopot.pl

fot.pixabay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda