mobile
REKLAMA

Medycyna estetyczna w Słupsku. Dlaczego warto wybrać Słupsk, by stać się jeszcze piękniejszym?

Poczucie piękna to każdorazowo indywidualna kwestia. By czuć się pięknym, dla jednych oznacza to gładką skórę, dla innych kształtne, jędrne usta. Dzisiaj z pomocą w zachowaniu młodzieńczego i w pełni naturalnego wyglądu przychodzi medycyna estetyczna. Warto poszukując kliniki, wybierać tylko sprawdzone adresy. By stać się jeszcze piękniejszym, polecamy odwiedzić wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Słupska – Klinikę Abramowicz, gdzie wiedza i zaangażowanie każdorazowo przekładają się na poprawę komfortu życia pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem.

Artykuł sponsorowany
TAGI uroda
Medycyna estetyczna w Słupsku. Dlaczego warto wybrać Słupsk, by stać się jeszcze piękniejszym?

Medycyna estetyczna – jak może nam pomóc?

Dzisiaj możliwości medycyny estetycznej są niemal nieograniczone. Ta należąca do działu estetologii medycznej dziedzina skupia się na zachowaniu i przywróceniu estetycznego wyglądu fizycznego, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i preparatów. Ma ona również pośredni wpływ na samopoczucie pacjenta. Ważne jest by procedury te były wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy.

Medicus Clinic Słupsk – jak można zadbać o wygląd?

Klinika oferuje szereg zabiegów i procedur medycznych, które mają na celu poprawić wygląd naszej skóry a także opóźnić naturalne procesy starzenia się skóry. W ofercie Kliniki znajdziemy szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało. Do najpopularniejszych z nich należy m.in. mezoterapia, tzw. wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego czy innowacyjny zabieg Hi-Fu. Pacjenci często decydują się również na zabiegi konturowania twarzy (wolumetria) oraz nawilżenia (mezoterapia). W tym celu wykorzystywany jest kwas hialuronowy, który naturalnie występuje także w naszej skórze. W celu walki ze zmarszczkami pomocna okazuje się tzw. toksyna botulinowa, potocznie nazywana botoxem.

Więcej o zabiegach można przeczytać tutaj: https://www.abramowicz.clinic

O czym pamiętać decydując się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej?

Pamiętajmy, że jak wszystko, zabiegi medycyny estetycznej, dobrze wyglądają, jeśli nie są przesadzone. W Medicus Clinic Słupsk lekarze każdorazowo dobierają terapie do potrzeb pacjenta.

Ważne jest również odpowiednie pielęgnowanie skóry po powrocie z kliniki. Pamiętajmy o właściwym poziomie nawodnienia organizmu oraz ochronie przed promieniami słonecznymi, które są obecne nawet w zimie! Stosujmy wysokiej jakości produkty oraz zwracajmy uwagę na to, co znajduje się na naszym talerzu.

Miejmy na uwadze również fakt, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej by mogły nam służyć powinny być wykonywane, zgodnie z rekomendacją lekarza, regularnie. Tylko wtedy osiągniemy efekty o jakich marzymy!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda