„Muzealna Pracownia Seniora: Laboratorium fotografii” – warsztaty z fotografii
Jak opowiadać o otoczeniu przy pomocy zdjęć? Jak fotografować rodzinę, bliskich czy miasto? Na te i inne pytania odpowiemy sobie w ramach cyklu spotkań Laboratorium Fotografii.
Informacja prasowa
TAGI
Zapraszamy do udziału w zajęciach osoby starsze zainteresowane światem fotografii. Podczas zajęć poznamy podstawowe pojęcia dotyczące fotografii analogowej, a także zastanowimy się jak na nasze widzenie miasta wpływa obraz.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37
źródło fotografii: pixabay.com/pl

















![[Konkurs] Wyślij swoje świąteczne życzenia i wygraj publikację w "Informatorze Pomorza"](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/8bd186b7bdc4abf0747d4a78ca1a8fc79bd25106.png)

















