mobile
REKLAMA

Nowa Karta Sopocka, 50% znizki na pierwszą godzinę parkowania.

Jest już nowy regulamin Karty Sopockiej. Od teraz będzie przysługiwała szerszej grupie uprawnionych. Zachęcamy do sprawdzenia, czy możecie Państwo odebrać kartę.

 
Informacja prasowa
Nowa Karta Sopocka, 50% znizki na pierwszą godzinę parkowania.

Fot. Ewelina Wołejko

W ramach Karty Sopockiej funkcjonuje także Pakiet Studenta, stworzony specjalnie z myślą o studentach partnerskich uczelni Sopockiej Organizacji Turystycznej. Do projektu przystąpiły już: Sopocka Akademia Nauk Stosowanych, Uniwersytet Gdański oraz Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku. Studenci tych uczelni jako pierwsi będą mogli zawnioskować o Pakiet i korzystać z niego w formie aplikacji na telefon. 

Ponadto posiadacze Karty Sopockiej mogą dodatkowo uzyskać Pakiet Parkingowy, uprawniający do 50% zniżki na pierwszą godzinę postoju na terenie sopockiej Strefy Płatnego Parkowania. Ze zniżki skorzystać można raz dziennie.

Szczegóły dotyczące Karty Sopockiej, dodatkowych pakietów, a także lista aktualnych partnerów dostępne są na stronie www.karta.sopot.pl

Przypominamy, że Karta Sopocka dostępna jest zarówno w aplikacji mobilnej, jak i w bardziej tradycyjnej formie w postaci plastikowej karty, którą można wyrobić od poniedziałku do piątku w Urzędzie Miasta Sopotu.  

10 września, podczas organizowanego na molo Dnia Kurortu, kartę otrzymać będzie można również w punkcie Informacji Turystycznej na pl. Zdrojowym 2. Punkt czyny będzie w godzinach 9.00-17.00. 

Stare Karty stracą ważność 31 grudnia 2022 r., dlatego zachęcamy do ich wymiany. 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda