mobile

Nowy Rok powitaj w Gdyni!

Nowy Rok zaczyna się #wGdyni! Zaczynamy wiekkie odliczanie do sylwestrowej nocy, pełnej atrakcji, tańca i dobrej muzyki! Na scenie m.in. Mrozu czy Ania Rusowicz, a punktualnie o północy 2020 rok przywitamy ekologicznym pokazem sztucznych ogni. 

Redakcja
TAGI
Nowy Rok powitaj w Gdyni!

Jak co roku Gdynia zaprasza wszystkich mieszkańców i sympatyków miasta do wspólnego spędzenia ostatnich godzin starego i powitania nowego roku. 

Tegoroczna zabawa sylwestrowa to przede wszystkim znakomite koncerty, wspólne odliczanie o północy i pokaz ekologicznych sztucznych ogni. Jak zapewniają organizatorzy - poziom emisji hałasu podczas planowanego pokazu fajerwerków zostanie ograniczony do 60%. Wszystko z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy i czworonogach. 

Na gdyńskiej scenie sylwestrowej wystąpią Mrozu, Ania Rusowicz i Iza&Latynoscy Brothers. Po północy do dalszej wspólnej zabawy zachęci dj set w wykonaniu Agnieszki Rassy Rassalskiej i DJ Romero. Wieczór poprowadzi Kamil Wicik.
 
Poza sceną na uczestników czeka również moc atrakcji, a wśród nich:

  • "Żar Tropików" - strefa dla wiecznie marznących
  • "Strefa Rodzinna" - miejsce, gdzie można chwilę ogrzać się z dzieckiem rozwijając talenty plastyczne i strategiczne podczas gry w planszówki.
  • "Kulinarna Alejka" -  dla głodnych i spragnionych sylwestrowe menu z foodtrucków. 


Na terenie imprezy dla osób z niepełnosprawnościami oraz opiekunów z dziećmi w wózkach zostanie zorganizowany specjalny sektor na podwyższeniu, a także zorganizowana strefa, gdzie w bezpieczny i spokojny sposób te osoby będą mogły uczestniczyć w koncertach.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda