mobile
REKLAMA

Od jutra rusza Gdańskie Lodowisko GAK

Gdański Archipelag Kultury w piątek, 17 listopada, otwiera lodowisko na placu Zebrań Ludowych. Ceny i godziny otwarcia pozostały bez zmian. Raz w roku z Kartą Mieszkańca wejście na lodowisko jest bezpłatne

Informacja prasowa
Od jutra rusza Gdańskie Lodowisko GAK

W tygodniu, od wtorku do piątku, lodowisko będzie czynne od godz. 14.30, a w weekendy od 11.30. Jednorazowy wstęp kosztuje 20 zł za godzinę. Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14 to koszt 60 zł. Wypożyczenie lub ostrzenie łyżew – 15 zł, a wypożyczenie kasku bezpłatne.

Raz w roku z Kartą Mieszkańca wejście na lodowisko jest bezpłatne. Karta Dużej Rodziny upoważnia do bezpłatnego wstępu w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Gdańskie Lodowisko zarządzane przez GAK jest jednym z niewielu obiektów o pełnowymiarowej tafli w regionie. Między innymi dzięki temu odwiedza je niemal 100 tysięcy łyżwiarzy w sezonie, czyli co piąty mieszkaniec Gdańska.

Swoją popularność lodowisko zawdzięcza także kosmicznemu wyglądowi tak zwanego „balonu”, ale i wyjątkowo dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Gdańska i okolic ślizgawka czynna jest 7 dni w tygodniu (w poniedziałki tylko dla grup zorganizowanych), do późnych godzin wieczornych.

Sezon ślizgania na lodowisku GAK trwa zazwyczaj do pierwszych dni marca, natomiast konkretny termin zamknięcia lodowiska zależny jest od pogody.

Więcej informacji na stronie www.gak.gda.pl.

fot.Gdański Archipelag Kultury

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda