mobile
REKLAMA

Otrzymał mandat w wysokości 11 700 złotych

39-latek swoimi decyzjami nabił sobie dość wysoki mandat. Mężczyzna będzie musiał zapłacić ponad 11 tys. zł, a to nie koniec kar, jakie mogą go spotkać

 

Redakcja
Otrzymał mandat w wysokości 11 700 złotych

39-latek nie zatrzymał się do policyjnej kontroli.  - Kierowca zamiast się zatrzymać rozpoczął ucieczkę. Po kilkuset metrach skręcił w boczną ulicę, stracił panowanie nad BMW i wjechał do rowu. Jednak na tym nie zakończył swojej ucieczki, mężczyzna wybiegł jeszcze z samochodu i kontynuował ją pieszo - relacjonuje pomorska policja. Jak się okazuje powodów ku temu miał wiele. 

Po zatrzymaniu mężczyzna przeszedł badanie alkomatem. To badanie okazało sie dla mężczyzny pozytywne. Jednak sprawdzenie 39-latka w policyjnym systemie ujawniło wiele informacji na temat 39-latka. 

-Po sprawdzeniu słupszczanina w policyjnym systemie informatycznym funkcjonariusze ustalili, że nie posiada on uprawnień kierowania, BMW, którym kierował nie jest zarejestrowane, a tablice rejestracyjne na pojeździe pochodzą z innego samochodu. Dodatkowo osobówka nie posiadała ubezpieczenia oraz obowiązkowego wyposażenia-  wylicza policja.

Mężczyna został uakrany mandatem w wysokości 11 700 zł. 

Auto, którym kierował mężczyzna trafiło na policyjny parking. Za popełnione przestępstwa 39-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

 

fot. policja

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda