mobile

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 40-latka

Policjanci drogówki interweniowali wobec grupy osób, które wczoraj w godzinach nocnych chodziły po jezdni. Okazało się, że wśród nich jest poszukiwany 40-letni mieszkaniec Sopotu. Zgodnie z nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd mężczyzna ma do odbycia karę blisko roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. Zatrzymany 40-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś zostanie on przewieziony do aresztu, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Policjanci zatrzymali poszukiwanego 40-latka

Wczoraj wieczorem sopoccy policjanci ruchu drogowego podjęli interwencję wobec grupy osób, która chodziła po jezdni Alei Niepodległości. Funkcjonariusze wylegitymowali wszystkie osoby i w wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach okazało się, że wśród nich jest poszukiwany 40-latek. Zgodnie z nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd w Sopocie 40-letni mieszkaniec Sopotu ma do odbycia karę blisko roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą 40-latka do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. 

 

 

 

Źródło: Pomorska Policja

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda