mobile
REKLAMA

Poszukiwany za przywłaszczenie portfela

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chyloni prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z jego zawartością. Do zdarzenia doszło w maju br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z Policją.

Informacja prasowa
Poszukiwany za przywłaszczenie portfela

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chyloni prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością pieniędzy, dowodu osobistego oraz prawa jazdy. Do zdarzenia doszło 21 maja 2022 roku, w trolejbusie linii 25, jadącym w kierunku przystanku 3go Maja-Hala. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma 20-30 lat, jasną karnację, krótkie blond włosy, jest szczupły, brak zarostu. W dniu zdarzenia miał na sobie czerwoną kurtkę, czarne spodnie dresowe, czarne buty sportowe.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Chyloni pod nr tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

  •  

fot.Policja  

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda