mobile
REKLAMA

Rodzinny sylwester w Polsat Plus Arenie

W niedzielę 31 grudnia w Polsat Plus Arenie w Gdyni odbędzie się Wyskokowy Sylwester kierowany do rodzin z dziećmi. Zabawy będą trwać od godziny 11.00 do 14.00.

Patrycja Biernat
Rodzinny sylwester w Polsat Plus Arenie

Podczas zabawy organizowanej przez miasto dla rodzin nie zabraknie takich atrakcji jak dmuchańce, gry i zabawy, muzyka grana przez DJ-a, a uczestnicy będą mogli złożyć sobie życzenia noworoczne wraz z prezydentem Gdyni Wojciechem Szczurkiem.

Gdynia w tym roku nie organizuje sylwestra miejjskiego, ale pragnie zapewnić rodzinom z dziećmi zabawę, która rozpocznie się już przed południem. Wczesna godzina balu to ukłon w stronę rodziców, którzy planują własne imprezy sylwestrowe wieczorem.

– Gdynia posiada tytuł Miasta Przyjaznego Dzieciom UNICEF i to właśnie najmłodszych chcemy porwać w rytm szalonej zabawy, a wraz z nimi i rodziców – mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia. Wszystko będzie zaplanowane tak, aby ci, którzy będą chcieli udać się na wieczorne spotkanie w gronie znajomych, mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach

– Wyskokowy Sylwester Rodzinny to propozycja dla rodzin, które mają ochotę spędzić pierwszą część dnia bardzo aktywnie i w sposób nietuzinkowy pożegnać mijający rok. To też świetna okazja, aby złożyć sobie życzenia noworoczne. Przestrzeń będzie wypełniona dmuchańcami, będzie również scena, DJ, animacje, kula dyskotekowa. Szykuje się zatem kolorowa oraz wesoła zabawa – dodaje Jakub Ubych, wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdyni. – Wydarzenie jest bezpłatne, bez zapisów, zachęcamy jedynie, aby zabrać ze sobą obuwie na zmianę i oczywiście ogrom dobrej energii. 

fot. UM Gdynia

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda