mobile

Rozlicz PIT w Gdyni. Loteria na półmetku

Trwa szósta edycja loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”. Do tej pory do udziału w niej zgłosiło się 5 600 osób. Każdy, kto chciałby dołączyć do grona uczestników, może to zrobić jeszcze przez nieco ponad miesiąc. Wystarczy złożyć deklarację podatkową w naszym mieście i zarejestrować się na stronie konkursu. Do wygrania są trzy nagrody finansowe oraz trzynaście nagród rzeczowych.

Informacja prasowa/ gdynia.pl
Rozlicz PIT w Gdyni. Loteria na półmetku

Rozliczanie PIT-u w Gdyni to sposób na wspólne budowanie przyszłości miasta i wkład w to, aby nasze miasto było jeszcze lepszym miejscem do życia. Kwota, która wpływa do miejskiego budżetu od 1 osoby składającej tu deklarację podatkową, to 3 158 zł.

Ponadto każdy, kto rozliczy swój PIT w Gdyni, może wziąć udział w loterii. Jej szósta edycja wystartowała 15 marca i jest na półmetku. Do tej pory do udziału w konkursie zgłosiło się 5 600 osób. Jak pokazują statystyki, uczestnicy czerpią wiedzę o nim głównie z Facebooka, portalu gdynia.pl oraz biuletynu „Ratusz”.

Jest o co walczyć. Do wygrania są:

  • trzy nagrody finansowe o wartości 10 tysięcy złotych,
  • trzy rowery miejskie Baltica Gdynia,
  • pięć czterodniowych karnetów na Open’er Festival 2023,
  • pięć zestawów wakacyjnych „I love Gdynia” (każdy składa się z leżaka, torby na zamek, czapki z daszkiem, butelki i ręcznika plażowego).

 
Loteria jest skierowana do pełnoletnich mieszkańców, którzy rozliczyli podatek dochodowy za 2022 rok w jednym z dwóch gdyńskich urzędów skarbowych (osobiście lub przez internet) i wskazali w deklaracji Gdynię jako miejsce zamieszkania. Co ważne, nie trzeba być tu zameldowanym.

Aby zgłosić się do udziału loterii, wystarczy wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej www.pitwgdyni.pl. Trzeba w nim podać swoje dane osobowe oraz informację, gdzie został złożony PIT, a także zatwierdzić wymagane oświadczenia.

Rejestracja uczestników potrwa do 14 maja do godz. 23.59. Regulamin oraz szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.pitwgdyni.pl.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda