mobile
REKLAMA

Sierpniowe turnieje siatkówki plażowej pod zmienionym szyldem

Zgodnie z zapowiedziami Gdańskiego Ośrodka Sportu oraz oczekiwaniami miłośników siatkówki plażowej, w sierpniu odbędą się dwa kolejne turnieje dla amatorów tej dyscypliny sportu. Na boiskach znajdujących się po prawej stronie Molo w Brzeźnie (wejście na plażę nr 52) spotkamy się 7 i 21 sierpnia. Impreza wystartuje pod nowym szyldem „Siatkówka dla wszystkich – turnieje dla amatorów i nauka gry w siatkówkę”, a na uczestników, w porównaniu do edycji lipcowych, czeka kilka nowości i dodatkowych atrakcji.

Informacja prasowa
Sierpniowe turnieje siatkówki plażowej pod zmienionym szyldem

Przede wszystkim, jak sama nazwa imprezy wskazuje, oprócz meczów turniejowych, toczących się na czterech boiskach, odbywać się będą także zajęcia instruktażowe z siatkówki plażowej, prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Wszystko po to, żeby wyrównać szanse i sprawić, żeby początkujące siatkarki i siatkarze z gry i udziału w turniejach mogli czerpać jeszcze więcej przyjemności. Treningi odbywać się będą na piątym, wyłączonym z rywalizacji placu gry.

Udział w turnieju tradycyjnie już będzie bezpłatny, ale dodatkowym magnesem dla uczestników powinien być pakiet startowy-niespodzianka, przygotowany przez organizatorów. Ponadto będzie można skorzystać z darmowych pora dietetycznych, a oprócz zwyczajowych nagród pieniężnych dla najlepszych par męskich i żeńskich, partner imprezy, firma Gastro Paczka dla duetów, które staną na podium przygotował vouchery o wartości 200 złotych. Nic, tylko przyjść, grać i wygrywać! Żaden uczestnik nie opuści pola gry z pustymi rękami!

Poza tym obowiązują tradycyjne, sprawdzone już reguły. Jednocześnie odbywać się będą turnieje dla kobiet i mężczyzn. Zapisy prowadzone będą od godziny 9, a pierwsze gry przewidziano na godzinę 10. Obowiązywać będą powszechnie znane przepisy gry w siatkówkę plażową, a organizator dostosuje system gry do ilości uczestników. Wyjściowo będzie to system brazylijski, przy którym dwie porażki eliminują duet z dalszej rywalizacji.

Nagrody przewidziane dla najlepszych par:

·       I miejsce – 500 złotych/para

·       II miejsce – 300 złotych/para

·       III miejsce – 200 złotych/para

Organizatorzy: Mass Events, Gdański Ośrodek Sportu

Partnerzy: Gastro Paczka catering, Tiger Energy drink

Patronat: Ministerstwo Sportu i Turystyki, trojmiasto.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda