mobile

Slow Fest Sopot, czyli zapraszamy do stołu!

Tegoroczna, VIII już edycja Slow Fest Sopot odbędzie się 4 i 5 lipca. Wszystkich smakoszy zapraszamy w godz. 11.00-17.00 na sopockie molo. Aby zapewnić gościom i uczestnikom wydarzenia komfort i bezpieczeństwo, przy wejściu na molo zainstalowane zostaną dwa tunele dezynfekujące.

inf. prasowa
Slow Fest Sopot, czyli zapraszamy do stołu!

Slow Fest Sopot to jeden z największych i najciekawszych festiwali kulinarnych w tej części Europy. To wyjątkowa okazja spotkania się przy stole w takiej skali. Z jednej strony szefowie kuchni, kucharze, pasjonaci, artyści prezentujący swoje autorskie pomysły, z drugiej goście, smakosze, odkrywcy.

To wydarzenie niosące filozofię Slow Food, której celem jest spotkanie przy stole, propagowanie tradycji regionu, ochrona smaku, wsparcie dla drobnych przedsiębiorców produkujących według tradycyjnych i uczciwych zasad.

Wszyscy uczestnicy uznając tę zasadę przygotowują od lat dania w duchu Slow. Promując własne restauracje, blogi kulinarne, realizując swoje pasje kulinarne, wykorzystują skarby regionu. Adoptując lokalną tradycję tworzą nową wspaniałą historię tego miejsca. Każdy może spróbować wspaniałych smaków, ponieważ cena za porcję degustacyjną utrzymuje się na poziomie 5 zł.

Więcej informacji na stronie Slow Fest.

 

 

Źródło: UM Sopot

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda