mobile

Spodziewane utrudnienia w ruchu we wtorek

W dniu 20 lutego, we wtorek, w godzinach od 10:00 do 17:00, odbędą się w mieście manifestacje związane z protestami rolników. Spodziewane są utrudnienia zarówno w ruchu drogowym, jak i w komunikacji miejskiej

oprac. Patrycja Biernat
Spodziewane utrudnienia w ruchu we wtorek

Protest stacjonarny odbędzie się przy ulicy Okopowej, przed budynkiem Urzędu Marszałkowskiego. Natomiast protest w formie przejazdu maszyn rolniczych będzie się odbywał na trasie: Hucisko - przejazd w kierunku Wrzeszcza - Al. Zwycięstwa – Grunwaldzka - do skrzyżowania z ul. Słowackiego przy Galerii Bałtyckiej. Po zakończeniu manifestacja powróci tą samą trasą do skrzyżowania z ul. Hucisko, gdzie będzie ponawiany cykl trasy.

Dodatkowo protestujący będą dojeżdżać do Gdańska z różnych kierunków, co również może powodować utrudnienia. Do godziny 17:00 mogą wystąpić także utrudnienia w funkcjonowaniu linii autobusowych i tramwajowych. Bieżące informacje będą dostępne na stronie internetowej ZTM w zakładce "Bieżąca Sytuacja Komunikacyjna", jak również na przystankach, na tablicach elektronicznych.

Bezpieczeństwem w ruchu drogowym, w przestrzeni publicznej oraz podczas zgromadzeń publicznych będą czuwali funkcjonariusze policji. W najbardziej krytycznych punktach ruchu policja będzie kierować jego przebiegiem.

fot.pixabay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda