mobile
REKLAMA

Targi kawy, czekolady i kuchni roślinnej w Gdańsku

Na mieszkańców Gdańska czeka w ten weekend wiele kulinarnych i kosmetycznych niespodzianek! Na stadionie Polsat Plus Arena odbywają się targi kosmetyków naturalnych oraz Wege Festiwal!

Anna Zuzanna Grażka
Targi kawy, czekolady i kuchni roślinnej w Gdańsku

Właśnie trwa Wege Festiwal w Gdańsku. Na stadionie Polsat Plus Arena w Letnicy dziś i jutro czeka na nas mnóstwo atrakcji. 

Dziś w godzinach 12-20 oraz w niedzielę pomiędzy 12 a 18 na Targach Kosmetyków Naturalnych znaleźć można prawdziwe ekologiczne perełki:

"Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty- opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem. Będzie to okazja na zakup takich produktów, jak mydła naturalne, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, czy naturalne olejki eteryczne."- zachęcają organizatorzy.

Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu- największych targów wegańsko-wegetariańskich w Polsce.

"Roślinna kuchnia zaproponuje podróż po smakach całego świata. Pojawi się kuchnia indyjska, gruzińska, meksykańska, koreańska, a także wietnamska. Na miejscu zjecie smakowite domowe pierogi, azjatyckie wegańskie pho i wiele innych potraw, a do domu zabierzecie przepyszne gruzińskie chlebki oraz inne smakołyki. Nie zabraknie także deserów - takich, jak orzechowa baklawa."- dodają. 

Z wyjątkiem wyśmienitej kuchni polskich wege restauratorów na Wege Festiwalu znajdziemy także wyjątkowe przyprawy, przetwory i produkty pakowane, a także kosmetyki cruelty free, dodatki oraz modę.

To jednak nie wszystko, bowiem w tym samym czasie odbędzie się dodatkowo Festiwal Kawy i Czekolady:

"Festiwal Kawy i Czekolady to miejsce, gdzie odwiedzający spotkają całą gamę słodkich wystawców. W ich ofercie znajdą się kawy i czekolady, zarówno w opcji mlecznej, jak i wegańskiej. Swoimi wyrobami zachwycą Was czekoladnicy z całego kraju. Będą tu ciastka, ciasteczka, lizaki i cukierki"- obiecują organizatorzy.

Musicie tam być! 

Z okazji Black Friday wstęp jest wolny.

 

Fot. mat. organizatora/gdansk.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda