mobile

TEDxDługaSt już 17 października!

Komunikacja, cyfryzacja, ochrona zdrowia, prywatność, a także… pustynia! To tylko niektóre dziedziny prelegentów najbliższej konferencji TEDx w Trójmieście. TEDxDługaSt odbędzie się na żywo już 17 października w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku!

Informacja prasowa
TAGI
TEDxDługaSt już 17 października!

Mottem każdej konferencji TEDx są “idee warte szerzenia”. Tematem przewodnim TEDxDługaSt jest zmiana. Zmiana, która zachodzi lub zajść powinna w otaczającym nas świecie, żeby stawał się bardziej ludzki, bardziej świadomy i po prostu lepszy. Dwunastu prelegentów z różnych światów - a wśród nich m.in. Prof. dr. hab Marcin Matczak, Natalia Hatalska, Michał Kosiński czy Sylwia Królikowska - staną na czerwonej kropce i podzielą się swoimi ideami. Ideami ważnymi zarówno z perspektywy lokalnej, jak i perspektywy świata. 

TEDx to konferencje lokalne, organizowane na licencji i przy zachowaniu wartości amerykańskiej marki TED. TEDx to przestrzeń społecznie ważna. Ważna ponieważ idee na niej prezentowane są iskrą, która rozpala ogień zmian w lokalnej społeczności. Społeczności, która przecież jest w stanie najlepiej rozpoznać ich wartość i dopasować je do własnych potrzeb. Czasem do wielkich zmian w naszym najbliższym środowisku potrzeba jedynie kilku otwartych umysłów, które będą z idei zrobić coś rzeczywistego - podsumowuje Mateusz Pawłowski, organizator konferencji TEDxDługaSt.

Bilet na wydarzenie można kupić za pośrednictwem portalu evenea [https://app.evenea.pl/event/tedxdugast2021/] . Konferencja TEDxDługaSt, będzie zorganizowana na żywo, czyli w takiej formie, która doprowadziła do jej globalnej popularności. Do zobaczenia!

 Więcej informacji:

www.facebook.com/TEDxDlugaSt/

www.linkedin.com/company/tedxdługast/

Fot. mat. pras.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda