mobile
REKLAMA

Utrwalił wizerunek nagiej osoby małoletniej używając w tym celu podstępu

Sopoccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sopocie prowadzą postępowanie w sprawie utrwalania wizerunku nagiej osoby małoletniej używając w tym celu podstępu. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z monitoringu lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z policjantami lub prokuraturą.

Informacja prasowa
Utrwalił wizerunek nagiej osoby małoletniej używając w tym celu podstępu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sopocie prowadzą postępowanie w sprawie utrwalania wizerunku nagiej osoby małoletniej używając w tym celu podstępu. Do zdarzenia doszło w maju 2022 roku w jednym z obiektów na terenie Sopotu. Analizując zapisy kamer monitoringu śledczy ustalili, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości dlatego każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z monitoringu lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt policjantami.

Informacje można przekazać osobiście zgłaszając się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub innej najbliższej jednostki Policji albo mailowo pisząc na     adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl. Informacje można przekazać także telefonicznie dzwoniąc do prowadzącej sprawę – tel. 47 74 263 35, całodobowo do dyżurnego sopockiej komendy – tel. 47 74 262 22 albo na numer alarmowy 112. Informacje można przekazać także do Prokuratury Rejonowej w Sopocie.

fot.Sopot Policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda