mobile

W jednym mercedesie poszukiwany kierowca, w drugim pasażer

Podczas pracy na miejscu zdarzenia drogowego policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, na którym ciążył wyrok 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo zniszczenia mienia. Inny poszukiwany to 36-letni mieszkaniec Gdyni, pasażer samochodu, który wjechał na plażę i utknął tam.

Redakcja
W jednym mercedesie poszukiwany kierowca, w drugim pasażer

Wczoraj rano gdańscy policjanci ruchu drogowego, odebrali zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulic Starogardzkiej i Traktu Świętego Wojciecha doszło do zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że 29-letni mieszkaniec Gdańska kierujący mercedesem, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierę energochłonną. Mundurowi sprawdzili dane mężczyzny w policyjnych systemach i szybko ustalili, że jest poszukiwany w celu odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Po zbadaniu przez lekarza kierowca mercedesa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Kilka godzin później policjanci drogówki interweniowali na plaży w okolicy Górek Zachodnich. Mundurowi odebrali zgłoszenie, że kierowca mercedesa wjechał na plażę, zakopał się w piasku i nie może wyjechać. Podczas interwencji mundurowi sprawdzili, że pasażerem samochodu jest 36-letni mieszaniec Gdyni, który jest poszukiwany przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. Po ustaleniu i dokładnym sprawdzeniu wszystkich danych mężczyzna został zwolniony.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda