mobile

W sobotę mecz Lechii o lidera Ekstraklasy

Wyjazdowy mecz Lechii z Termalicą Bruk-Betem rozpocznie się w sobotę, o godz. 15, w Niecieczy - 100 kilometrów od Krakowa. Transmisję telewizyjną przeprowadzi Canal+ Sport. Jeśli gdańszczanie zwyciężą, będą mieli dobre widoki na objęcie pozycji lidera Ekstraklasy.

Informacja prasowa
W sobotę mecz Lechii o lidera Ekstraklasy

Lechia jest faworytem meczu w Niecieczy. Po czterech zwycięstwach z rzędu, a szczególnie po pokonaniu Legii Warszawa 3:1 notowania gdańszczan wyraźnie zwyżkują, podobnie jak nadzieje kibiców. Lechia po dziesięciu ligowych kolejkach ma 19 punktów i jest wiceliderem Ekstraklasy, zaraz za Lechem Poznań (21 punktów). Termalica Bruk-Bet znajduje się w strefie spadkowej, ma zaledwie 9 punktów i każdy inny wynik, niż przegrana w starciu z gdańszczanami, będzie niespodzianką. Jednak trener Biało-Zielonych, Tomasz Kaczmarek nie zamierza lekceważyć drużyny gospodarzy, o czym mówił w czwartek, na przedmeczowej konferencji prasowej.

Żeby Lechia w ten weekend została liderem Ekstraklasy, muszą być spełnione dwa warunki. Po pierwsze, zwycięstwo nad Termalicą. Po drugie, porażka Lecha Poznań, który jako lider zmierzy się w niedzielę w niezwykle ciężkim meczu z aktualnym mistrzem Polski - Legią Warszawa.

Fot. lechia.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda