mobile

Weekend w Akwarium

Trwają dni otwarte Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskiego. Od 14 do 15 października goście będą mogli zwiedzić laboratoria, w których na co dzień prowadzone są badania nad morskimi głębinami. Centrum Edukacji przygotowało także wiele innych, ciekawych atrakcji dla zwiedzających.

Informator Pomorza
Weekend w Akwarium

Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskiego zaprasza na swoje dni otwarte. W weekend, w godzinach od 12 do 16, na wszystkich przybyłych czeka dużo atrakcji. Goście Centrum będą mogli zajrzeć do laboratoriów, gdzie na co dzień prowadzone są zajęcia doświadczalne dla grup zorganizowanych.

Każdy z przybyłych ma do dyspozycji pięć sal. Różnią się one metodami przekazu podwodnej tematyki. Są to Laboratorium Biologiczne, gdzie przeprowadzane będą eksperymenty związane z rafą koralową, w następnej Eksperymentalnej Pracowni Wody, przekazana zostanie wiedza o przyrządach badawczych wykorzystywanych w nauce, a w Multimedialnej Sali Ekologii Morza odbędą się warsztaty o dziwacznych stworzeniach wodnych. W Sali Przedszkolaka najmłodsi poprzez zabawę dowiedzą się kilku rzeczy o rybach. Mogą także udać się do Sali Kinowej z filmami rodzinnymi. Przygotowane atrakcje przeznaczone są dla różnych grup wiekowych. Nudzić nie będą się ani ci młodsi ani starsi.

Centrum Edukacji przygotowało także niespodziankę skierowaną do nauczycieli. Z okazji Święta Edukacji Narodowej, wszyscy nauczyciele będą mogli wejść na dni otwarte zupełnie za darmo.

Od dzisiaj w Akwarium Gdyńskim można także obejrzeć wystawę Michała Procajło pt. "Adriatyk".

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda