mobile
REKLAMA

Wizyty studyjne Sieci Kultury. Zobacz jak pracują inni animatorzy i edukatorzy

Projekt Sieć Kultury od 2016 roku podnosi kompetencje animatorów kultury, edukatorów i nauczycieli, sieciuje środowisko i dzięki regrantingowi wspiera finansowo wartościowe działania edukacji kulturowej w województwie pomorskim. - Ostatnim elementem trzyletniego programu są wizyty studyjne, podczas których proponujemy uczestnikom i uczestniczkom poznanie ciekawych miejsc, nowych sposób prowadzenia zajęć i warsztatów, a przede wszystkim, poznanie niezwykłych ludzi, którzy robią niecodzienne rzeczy – zaprasza Agata Andrasiak, koordynatorka Sieci Kultury.

Informacja prasowa
TAGI
Wizyty studyjne Sieci Kultury. Zobacz jak pracują inni animatorzy i edukatorzy

Z bezpłatnych wizyt studyjnych mogą skorzystać wszyscy, których interesują działania na polu edukacji kulturowej. Od nauczycieli przez pracowników domów kultury, bibliotek, teatrów, muzeów, po niezależnych edukatorów i animatorów kultury. Pierwszeństwo udziału w wizytach mają koordynatorzy i partnerzy projektów zrealizowanych w ramach Sieci Kultury od 2016 do 2018 roku. W drugiej kolejności będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń.

- Propozycja wizyt studyjnych wynika wprost z ankiet przeprowadzonych w sierpniu na grupie koordynatorów konkursu Sieć Kultury 2016-2018. Zainteresowanie tego typu spotkaniami było bardzo duże. Wychodzimy naprzeciw tym sugestiom i zapraszamy na cztery tematyczne wizyty studyjne w Gdańsku i Gdyni – mówi Agata Andrasiak.

Warunki uczestnictwa

Na wizyty studyjne obowiązują zapisy, które potrwają do 10 listopada do godz. 15.00. Na każdą z proponowanych wizyt obowiązuje limit miejsc, do 20 osób. Każda z zaplanowanych wizyt odbędzie się pod warunkiem zebrania grupy minimum 10 osobowej. Organizator zapewnia jeden ciepły posiłek podczas przerwy obiadowej oraz na prośbę uczestnika, zaświadczenia o udziale w wizycie studyjnej. Uczestnicy pokrywają jedynie koszt dojazdu na miejsce.

Link do zapisów: http://bit.ly/siec_kultury_wizyty_studyjne2018.

Informację o udziale w wizytach oraz szczegółowy program wyślemy do Państwa najpóźniej 13 listopada 2018 roku, do godz. 15.00. Pełen program dostępny na: http://sieckultury.pl/2018/11/listopadowe-wizyty-studyjne-sieci-kultury/.

I TERMIN: 21 listopada 2018 roku w godz. 10.00 – 16.00 | GDAŃSK | Margareta Sobczak – Różne oblicza edukacji architektonicznej (CZĘŚĆ 1)*

II TERMIN: 23 listopada 2018 roku w godz. 10.00 – 16.00 | GDAŃSK – GDYNIA | Iwona Woźniewska – Praca z młodzieżą. Uruchamianie potencjału młodych w działaniach animacyjnych

III TERMIN: 28 listopada 2018 roku w godz. 10.00 – 16.00 | GDAŃSK | Margareta Sobczak – Różne oblicza edukacji architektonicznej (CZĘŚĆ 2)*

Aator fotografii: Kamil Jasiński

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda