mobile
REKLAMA

„Wkręć się w Sopot”. Startuje kolejna edycja gry rowerowej

1 września rusza kolejna edycja gry rowerowej „Wkręć się w Sopot”, w której mogą wziąć udział pracownicy sopockich firm. W ramach gry, przez 2 miesiące, we wrześniu i październiku uczestnicy rowerowej rywalizacji będą dojeżdżać do pracy rowerem zliczając dojazdy i pokonane kilometry przy pomocy dedykowanej aplikacji Activy.

Informacja prasowa
„Wkręć się w Sopot”. Startuje kolejna edycja gry rowerowej

„Wkręć się w Sopot” promuje codzienne dojazdy rowerem do pracy i z powrotem. W odróżnieniu od innych gier, tu najbardziej liczy się regularność, liczba kilometrów jest kwestią drugorzędną (lecz nie bez znaczenia).

Zlokalizowane w Sopocie firmy, chętne do udziału w tegorocznej grze, zapraszamy już teraz do rejestracji na stronie gry „Wkręć się w Sopot”. Najlepsze osoby w rankingu mogą liczyć na eko-statuetki oraz bony zakupowe do sklepów sportowych. Każda z firm, której pracownicy zaangażują się w rywalizację otrzyma sopocki certyfikat firmy naturalnie mobilnej. W aplikacji dostępny jest sklep, w którym za wykręcone punkty można odbierać wejściówki do obiektów kultury, a także sopockie gadżety.

Jak dołączyć?

Pobieramy lub aktualizujemy aplikację Activy. Po rejestracji (jest konieczna, jeśli nie mieliśmy dotychczas konta) dołączamy do tegorocznego konkursu „Wkręć się w Sopot”. Wybieramy spośród dostępnych firm tę, dla której będziemy kręcić – jest to niezbędne do naliczania punktów bonusowych.

Przed każdym przejazdem należy uruchomić aplikację, która zmierzy przejazd i automatycznie przydzieli odpowiednią liczbę punktów. Po zakończeniu przejazdu również należy to odznaczyć w aplikacji, inaczej będzie cały czas mierzyła przejazd. W aplikacji dostępny jest ranking indywidualny oraz ranking firm.

Oficjalne wręczenie nagród za „wykręcone” kilometry odbędzie się 11 listopada.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda