mobile
REKLAMA

Zagraj jutro w siatkówkę i wygraj nagrody

Zgodnie z zapowiedziami Gdańskiego Ośrodka Sportu oraz oczekiwaniami miłośników siatkówki plażowej, w sierpniu odbędą się dwa kolejne turnieje dla amatorów tej dyscypliny sportu. Spotkamy się 7 i 21 sierpnia. Impreza wystartuje pod nowym szyldem „Siatkówka dla wszystkich – turnieje dla amatorów i nauka gry w siatkówkę”.

Informacja prasowa
Zagraj jutro w siatkówkę  i wygraj nagrody

Siatkówka plażowa w Gdańsku Brzeźnie

Rywalizacji siatkarska na plaży, która wystartuje pod nowym szyldem „Siatkówka dla wszystkich – turnieje dla amatorów i nauka gry w siatkówkę” toczyć się będzie na boiskach znajdujących się po prawej stronie Molo w Brzeźnie (wejście na plażę nr 52). Terminy są dwa: 7 i 21 sierpnia. Na uczestników, w porównaniu do edycji lipcowych, czeka kilka nowości i dodatkowych atrakcji.

Przede wszystkim, jak sama nazwa imprezy wskazuje, oprócz meczów turniejowych, toczących się na czterech boiskach, odbywać się będą także zajęcia instruktażowe z siatkówki plażowej, prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Wszystko po to, żeby wyrównać szanse i sprawić, żeby początkujące siatkarki i siatkarze z gry i udziału w turniejach mogli czerpać jeszcze więcej przyjemności. Treningi odbywać się będą na piątym, wyłączonym z rywalizacji placu gry.

Turniej "Siatkówka dla wszystkich" bez wpisowego

Udział w turnieju tradycyjnie już będzie bezpłatny, ale dodatkowym magnesem dla uczestników powinien być pakiet startowy-niespodzianka, przygotowany przez organizatorów. Ponadto będzie można skorzystać z darmowych porad dietetycznych, a oprócz zwyczajowych nagród pieniężnych dla najlepszych par męskich i żeńskich, partner imprezy, firma Gastro Paczka dla duetów, które staną na podium przygotował vouchery o wartości 200 złotych. Nic, tylko przyjść, grać i wygrywać! Żaden uczestnik nie opuści pola gry z pustymi rękami!
 

Mecze odbywają się na plaży w Brzeźnie, tuż przy molo

Mecze odbywają się na plaży w Brzeźnie, tuż przy molo

źródło: GOS

Zasady turnieju siatkówki plażowej

Obowiązują tradycyjne, sprawdzone już reguły. Jednocześnie odbywać się będą turnieje dla kobiet i mężczyzn. Zapisy prowadzone będą od godziny 9, a pierwsze gry przewidziano na godzinę 10. Obowiązywać będą powszechnie znane przepisy gry w siatkówkę plażową, a organizator dostosuje system gry do ilości uczestników. Wyjściowo będzie to system brazylijski, przy którym dwie porażki eliminują duet z dalszej rywalizacji.


Nagrody przewidziane dla najlepszych par:
I miejsce – 500 złotych/para
II miejsce – 300 złotych/para
III miejsce – 200 złotych/para

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda