mobile

Życzenia dla seniora - napisz kartkę na święta

Chyba nikt nie lubi spędzać świąt samotnie. A jak choć trochę umilić ten czas gdyńskim seniorom? Na przykład wysłać do nich życzenia: „Droga Pani Babciu! Drogi Panie Dziadku!”. Może to być kartka albo list - zależy od pomysłu najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

inf. prasowa
Życzenia dla seniora - napisz kartkę na święta


Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, Gdynia Rodzinna oraz Centrum Aktywności Seniora zapraszają młodych mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w międzypokoleniowej akcji społecznej „Droga Pani Babciu! Drogi Panie Dziadku!”.

Pomysł jest taki, aby dzieci, wspólnie z rodzicami lub opiekunami, napisały życzenia do osób starszych. Mogą być w formie kartki lub listu. Akcja jest pomyślana przede wszystkim pod kątem tych seniorów, którzy będą samotnie spędzali tegoroczne święta.

Kartkę lub list należy rozpocząć do słów: „Droga Pani Babciu……” lub „Drogi Panie Dziadku …..”

Przygotowaną korespondecję należy podpisać swoim imieniem, bez podawania innych danych kontaktowych i przynieść do Urzędu Miasta Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 52/54. Przy głównym wejściu znajduje się specjalna „wrzutnia”, w której należy umieścić listy. Korespondencja może, ale nie musi posiadać znaczka pocztowego.

Wszystkie życzenia, które trafią do urzędu do 23 grudnia do godz. 16:00, za pośrednictwem Centrum Aktywności Seniora, zostaną przekazane starszym i samotnym mieszkańcom Gdyni.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.gdyniarodzinna.pl i na Facebooku.

 

 

 

Źródło: UM Gdynia

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda