Logowanie Rejestracja
Kolejne dobre spotkanie w Orlen Basket Lidze rozegrali koszykarze stołecznej Legii. Zieloni Kanonierzy tym razem na wyjeździe okazali się lepsi od Twardych Pierników.
W sobotę i niedzielę hala sportowa przy ul. Rogalińskiej 2 będzie gościła cztery drużyny, które rywalizowały będą w Turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Młodzików. Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingu z trybun wolskiego obiektu.
Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrali ostatnie spotkanie w sezonie 2024/2025 w II Lidze Mężczyzn. Podopieczni trenera Damiana Włocha mimo porażki ostatecznie zajęli dobre piąte miejsce.
Piłkarze warszawskiej Legii pewnie wygrali w meczu półfinałowym Pucharu Polski w Chorzowie z Ruchem i awansowali do wielkiego finału. 2 maja na PGE Narodowym zmierzą się z Pogonią Szczecin.
Siatkarskie święto w mini wydaniu. Po raz kolejny Nadarzyn nie zawiódł i zorganizował niepowtarzalne zawody, o których uczestniczki będą wspominać jeszcze długo.
Już w najbliższą środę fani futbolu będą mieli kolejną okazję, aby zobaczyć ciekawe widowisko na PGE Narodowym, gdzie rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Polski.
W Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych odbywającym się w Rzeszowie z bardzo dobrej strony pokazali się kadeci UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika wygrali dwa z trzech spotkań i awansowali do finału.
Turniej trójek zakończył cykl zawodów Nadarzyn Siatkarskie Serce Polski. Najlepsze okazały się siatkarki UKS Gminy Miękinia. Na drugim stopniu podium stanęły zawodniczki MUKS Sparty Warszawa.