mobile
REKLAMA

Doda wystąpi w Gdańsku

Już 27 stycznia Doda wystąpi na Ergo Arenie w ramach trasy koncertowej Aquaria Tour

Patrycja Biernat
Doda wystąpi w Gdańsku

Ikona polskiego popu

Dorota Rabczewska, znana jako Doda, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Od wczesnego dzieciństwa przejawiała pasję do muzyki, a swoją drogę do sławy rozpoczęła jako członkini zespołu muzycznego Virgin, by później odnieść ogromny sukces jako solowa artystka. 

 

Trasa koncertowa Aquaria

Jej niepowtarzalny styl, energia i determinacja uczyniły ją jedną z najbardziej charakterystycznych postaci na polskiej scenie muzycznej. Nadal nie przestaje nas zaskakiwać, a rozgłos o niej nie cichnie. Teraz powraca z trasą Aquaria, promującą jej nową płytę. Premierowego show mogliśmy już doświadczyć w Warszawie, a teraz kolej na Kraków, Łódź oraz Gdańsk, gdzie pojawi się na Ergo Arenie. Koncert połączony z widowiskiem multimedialnym, występami tancerzy, morską scenografią, wszystko to na ogromnej scenie największych aren w Polsce. Przygototwania do trasy i procs jej tworzenia mogliśmy już śledzi w emitowanym  telewizji programie "Doda. Dream show.". Teraz będziemy mieć okazję aby doświadczyć tego widowiska na żywo 27 stycznia.

- Doda przygotowała specjalnie dla swoich wiernych fanów niesamowite widowisko. Już je widziałem i potwierdzam, że to show godny międzynarodowej gwiazdy. W trakcie jej występu emocje z pewnością sięgną zenitu. Artystka zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty oraz nieśmiertelne hity, które podbiły serca fanów na przestrzeni lat. Jestem pewien, że energia, którą Doda przekaże fanom w Krakowie i Łodzi oraz przywiezie na Pomorze uczyni te wieczory niezapomnianymi! – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która organizuje koncerty Dody 6, 20 i 27 stycznia.

Bilety są już w sprzedaży tutaj.

fot.Prestige MJM

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda