mobile

Dowiedz się, jak uratować komuś życie

Byłeś pierwszy na miejscu wypadku? Zatrzymałeś się by pomóc i miałeś wątpliwości czy udzielasz tej pomocy prawidłowo? Wystartował projekt „Bezpieczny Gdańsk – zostań bohaterem, uratuj komuś życie, naucz się jak to robić”. Podczas 44 szkoleń w 22 dzielnicach doświadczeni ratownicy medyczni będą uczyć, w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy w warunkach przedszpitalnych.

Informacja prasowa
TAGI
Dowiedz się, jak uratować komuś życie

Jednodniowe szkolenia są finansowane z budżetu Gdańska, dlatego dla mieszkańców są one bezpłatne! Oznacza to, że każdy mieszkaniec Gdańska może za darmo nauczyć się, jak uratować komuś życie. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymuje także certyfikat.

- Zajęcia prowadzimy w zrozumiałym języku, bez terminologii niezrozumiałej dla kogoś, kto w szpitalu nie bywa na co dzień – podkreśla Katarzyna Brożek z Copernicusa Podmiotu Leczniczego sp. z o.o.

Jak się zapisać
Zapisy przyjmowane są przez formularz pod adresem: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_qXh9e0dRiSlDUiyrpXeeWBwx2jciHtI9URaVnK6SGRVNfA/viewform
lub telefonicznie 794-118-819.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

22 dzielnice
Szkolenia odbywają się w 22 dzielnicach Gdańska: Aniołki, Brzeźno, Jasień, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Młyńska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Osowa, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Stogi, Strzyża, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje oraz Żabianka-Jelitkowo.

Terminy i miejsca jednodniowych szkoleń „Bezpieczny Gdańsk – zostań bohaterem, uratuj komuś życie, naucz się jak to robić”: https://paramedico.com.pl/oferta.html#bg

Źródło: Referat Prasowy Urzędu Miejskiego w Gdańsku 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda