mobile

Iga Świątek zawita do Gdyni!

W środę, 17 lipca na kortach tenisowych przy ul. Ejsmonda 3 odbędzie się spotkanie z młodą tenisistką, zwyciężczynią juniorskiego Wimbledonu w 2018 roku - Igą Świątek. Zawodniczka porozmawia z młodymi adeptami gdyńskich klubów sportowych, jednak spotkanie ma charakter otwarty i wszyscy zainteresowani mogą wziąć w nim udział.

Sylwia Fiutkowska/fot. Gastón Cuello
Iga Świątek zawita do Gdyni!

Spotkanie z tenisistką rozpocznie się o godzinie 12, już w najbliższą środę przy ul. Ejsmonda 3. Podczas niego Iga Świątek opowie o swoich początkach kariery, sukcesach i planach na przyszłość, a także odpowie na pytania młodych zawodników chcącyh rozwinać się w tej samej dyscyplinie sportowej. 

Iga Świątek to jedna z najmłodszych tak utytułowanych zawodniczek w polskim tenisie. 18-latka jest zwyciężczynią juniorskich turniejów wielkoszlemowych: Wimbledonu 2018 w grze pojedynczej oraz French Open 2018 w grze podwójnej dziewcząt, a także finalistką Australian Open 2017 w grze podwójnej oraz złotą medalistką Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży 2018 także w grze podwójnej. W tym roku zadebiutowała w seniorskim Wimbledonie. Obecnie zajmuje 61 miejsce w rankingu WTA.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda