mobile
REKLAMA

Jak przetrwać trekking w Himalajach

Klub Wysokogórski Trójmiasto zaprasza wszystkich Klubowiczów i Sympatyków klubu na niezwykłą opowieść Magdy Jończyk o Nepalu i Himalajach.

informacja prasowa
TAGI
Jak przetrwać trekking w Himalajach

Magda Jończyk od ponad sześciu lat prowadzi trekkingi m.in. w Nepalu, w Małym Tybecie i w Birmie. Za fotoreportaż z Kaszgaru (Sinciang, Chiny) otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie fotograficznym HumanDOC Świat Różnorodnych Szerokości.
Od 2010 roku przemierza Himalaje w Nepalu. Wędrowała w Małym Tybecie, w Himalajach Garhwalu, w Sikkimie, w Tybecie, w Karakorum. Ma za sobą marsze w górach skalistych Kanady, w Pirenejach, Alpach, Dolomitach, Tatrach, na Kaukazie i w Atlasie. W 2014 roku stanęła na szczycie Island Peak (6168 m), w 2017 wspięła się na Lobuche East (6119m) w Nepalu. Himalaje przechodzi wzdłuż i wszerz. I czerpie z tego ogromną frajdę.

Spotkanie odbędzie się w środę, 20 lutego 2019 roku o godzinie 18.00 w siedzibie KWT - Baszcie Białej w Gdańsku przy ul. Augustyńskiego 3.

Wykład jest bezpłatny, adresowany do wszystkich, którzy marzą o tym, aby wybrać się w Himalaje i pragną się dowiedzieć jak się do tego zabrać:)

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda