mobile
REKLAMA

Jak walczyć z przewlekłym bólem - spotkanie w szpitalu GUMed

Większość osób po 40 roku życia odczuwa rozmaite dolegliwości bólowe, które z wiekiem mogą się nasilać. Czy musi nas boleć? Jak i gdzie powstaje mechanizm bólu, czy można go skutecznie kontrolować? Co można zrobić oprócz przyjmowania tabletek, żeby pozbyć się dolegliwości bólowych?

informacja prasowa
TAGI
Jak walczyć z przewlekłym bólem - spotkanie w szpitalu GUMed

O tym w poniedziałek 11 lutego o 14:00 mówić będą eksperci z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego podczas spotkania zorganizowanego dla pacjentów i słuchaczy Radia Gdańsk.

Dr n. med. Irmina Śmietańska i dr n. med Marek Suchorzewski z Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku odpowiadać będą na pytania prowadzącej spotkanie dziennikarki Radia Gdańsk Joanny Matuszewskiej, a także na te zadawane przez uczestników.

Spotkanie zaplanowano w holu szpitala UCK przy ul. Smoluchowskiego 17 w Gdańsku (Centrum Medycyny Inwazyjnej, tzw. nowy szpital) na I piętrze przy restauracji Witaminka.

W jego trakcie dowiedzieć się będzie można m.in. jak długo po wykonanych zabiegach operacyjnych mogą utrzymywać się dolegliwości bólowe, co to jest ból przewlekły, promieniujący, jak leczy się migreny oraz bóle kostno-stawowe w tym kręgosłupa.

Spotkania z cyklu "Bądź zdrów bez kolejki", to wspólny projekt Radia Gdańsk, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.

Czas: Poniedziałek 11 lutego, godz. 14:00-15:00
Miejsce: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, ul. Smoluchowskiego 17, obok restauracji Witaminka, I piętro

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda