mobile

Karnet na okaziciela. Nowość na gdańskich pływalniach

Karnet na okaziciela jest najnowszym produktem który Gdański Ośrodek Sportu wprowadza od dnia 14 stycznia br. dla gdańszczan korzystających z miejskich pływalni. Nie jest on imienny, dzięki czemu na jeden karnet będzie mogło wejść kilka osób, np. cała rodzina lub grupa znajomych.

informacja prasowa
TAGI
Karnet na okaziciela. Nowość na gdańskich pływalniach

Karnet nie jest przypisany do żadnej konkretnej osoby i nie zawiera danych osobowych. To sprawia, że może z niego korzystać jedna lub więcej osób. Klient podczas zakupu wybiera określoną  ilość wejść na pływalnię oraz czas na ich wykorzystanie, np. 24 wejścia ważne przez 6 miesięcy. Ponadto osoby korzystające z niego mogą wybrać obiekt (Chełm Orunia, Osowa, Stogi) oraz dzień tygodnia i godzinę. Wejścia będą możliwe w miarę dostępności odpowiedniej ilości miejsc na daną godzinę. Od poniedziałku do piątku, czas pływania to 40 minut. W weekendy obowiązują wejścia typu "aquapark", co oznacza możliwość pływania przez 60 minut z opcją przedłużenia tego czasu za dopłatą dla każdej osoby, która korzysta z wejścia w ramach tego karnetu.


Cena Karnetu na okaziciela nie obejmuje żadnych zniżek i ulg, np. na podstawie Karty Mieszkańca, a jego koszt odpowiada cenom karnetów normalnych zależnie od ilości wybranych wejść. Zakupu karnetu można dokonać zarówno przez internet na stronie plywalniegdansk.pl, jak również w kasie pływalni.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda