mobile
REKLAMA

Makabryczne odkrycie w Czernikach: ciała noworodków wystawione na widok snującej się tragedii

Wstrząsająca tragedia miała miejsce w Czernikach, w gminie Stara Kiszewa. Prokuratura potwierdziła, że w piwnicy jednego z domów ujawniono trzy ciała noworodków. Szokujące odkrycie dokonano 15 września 2023 roku, a wszystko wskazuje na to, że tragedia ta jest wynikiem makabrycznych okoliczności. W związku z tą makabryczną sprawą zatrzymano dwie osoby: 54-letniego mężczyznę i jego 20-letnią córkę

Amelia Włodarczyk
Makabryczne odkrycie w Czernikach:  ciała noworodków wystawione na widok snującej się tragedii

Pierwsze ciała dwóch noworodków zostały znalezione podczas przeszukania domu. Jednak po dalszych poszukiwaniach okazało się, że w budynku ukryto jeszcze jedno martwe dziecko. Wszystko wskazuje na to, że sprawcą tego makabrycznego czynu jest 20-letnia kobieta, która usłyszała zarzut zabójstwa. Prokuratura prowadzi śledztwo i przesłuchuje świadków, w tym sąsiadów oraz innych osób, które mogą mieć wiedzę na temat tej strasznej sytuacji rodzinnej.

Nieoficjalnie mówi się, że ojcem jednego z noworodków mógł być 54-letni mężczyzna, który również został zatrzymany w związku z tą sprawą. Cały czas trwają czynności procesowe na miejscu tragedii, a policjanci oraz prokuratorzy starają się zebrać jak najwięcej informacji, aby wyjaśnić okoliczności tego makabrycznego czynu.

Mieszkańcy Czernik, którzy dowiedzieli się o tej strasznej tragedii, są zszokowani. Przypominają, że od dawna słyszało się o problemach w tej rodzinie, ale nikt nie przypuszczał, że tragedia osiągnie tak drastyczne rozmiary. To zdarzenie zostanie długo pamiętane w tym spokojnym miejscu, które stało się areną koszmaru.

Na miejscu tragedii pracował także policyjny psycholog, aby wesprzeć i pomóc mieszkańcom, którzy musieli stawić czoła tak przerażającemu wydarzeniu. Śledztwo w tej sprawie jest nadal w toku, a rodzina ofiar i sprawcy będzie musiała odpowiedzieć przed wymiarem sprawiedliwości za tę straszliwą zbrodnię.

fot.Edyta Łosińska-Okoniewska

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda