mobile

Mikołajkowe skoki przez przeszkody na Hipodromie

Zawodnicy i konie w zabawnych przebraniach, skaczący w rytm znanych świątecznych przebojów, bożonarodzeniowy jarmark, zapach pierników i grzanego wina… Grudniowe zawody konne na Hipodromie tradycyjnie już rozgrywane są w przemiłej, ciepłej, świątecznej atmosferze. Hipodrom zaprasza w dniach 6-8 grudnia 2019 r. na mikołajkową edycję zawodów JumpOff.

Redakcja
TAGI
Mikołajkowe skoki przez przeszkody na Hipodromie

Cykl trwa od października – są to zawody halowe, a kolejne eliminacje odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu. Finał cyklu odbędzie się w marcu, zaś najbliższa eliminacja, która potrwa aż trzy dni, będzie wyjątkowa ze względu na świąteczną oprawę oraz minijarmark.

Na stoiskach będzie można poszukać inspiracji na prezenty, a w jeździeckiej restauracji wprowadzić się w zimowy nastrój rozgrzewającymi napojami. Z kolei dla najmłodszych na pewno dużą atrakcją będzie możliwość wspólnego dekorowania pierników.

Przy stajniach, również zgodnie z jeździecką tradycją, będzie można spróbować zimowych przekąsek w food truckach, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zawody potrwają trzy dni, od piątku do niedzieli zawodnicy wystartują łącznie w 25 konkursach o różnym poziomie trudności. Grudniowe zawody są kolejnymi, w których dopisała frekwencja – na sopockim parkurze będzie można zobaczyć ponad 200 koni.

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

6-8 grudnia, godz. 9.00-19.00, Hipodrom Sopot, Hala Pomarańczowa (wejście naprzeciwko ERGO ARENY).

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda