mobile

Policja podsumowała derby Trójmiasta, są zatrzymani

130 interwencji, 3 osoby zatrzymane – to policyjne podsumowanie piłkarskich derbów Trójmiasta. Wśród zatrzymanych mężczyzna, który oślepiał laserem załogę policyjnego śmigłowca

Redakcja
Policja podsumowała derby Trójmiasta, są zatrzymani

W niedzielę w Trójmieście miały miejsce wielkie emocje piłkarskie. Arka Gdynia zmierzyła się z Lechią Gdańsk. Wielkie święto kibiców podsumowali pomorscy policjanci.

Wydarzenie było dość mocno zabezpieczane przez policję. Pomorską policję wspierali funkcjonariusze z Bydgoszczy, Szczecina, Olsztyna, Płocka i Poznania.

- Podjęto blisko 130 interwencji w związku ze spożywaniem alkoholu, zakłóceniem porządku, wulgarnym zachowaniem. Policjanci zatrzymali 3 osoby, które odpowiedzą m.in. za znieważenie funkcjonariuszy, posiadanie narkotyków. Jeden z zatrzymanych odpowie z kolei za to, że oślepiał wiązką lasera załogę policyjnego śmigłowca, która wykonywała nad Gdynią przelot w ramach operacji policyjnej – przekazała pomorska policja.

Jak się okazało za oślepianiem policjantów laserem odpowiadał 50-letni mieszkaniec Gdyni, który był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało promil alkoholu we krwi. Za to przestępstwo grozi mu nawet do roku pozbawienia wolności.

 

fot. pomorska policja

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda